بخش پاسخ به پرسش های شما کاربر گرامی

امیدواریم پاسخ خود را در میان این مطالب پیدا کنید.در غیر اینصورت، پرسش خود را از طریق راههای ارتباطی در بخش تماس با ما مطرح بفرمائید تا به آن پاسخ داده شود.  

(این بخش در حال تکمیل و راه اندازی است )

مراحل خرید و دانلود در این سایت چگونه است؟

شما با چهار کلیک می توانید یک فایل دانلود کنید

مراحل خرید از سایت شامل موارد زیر است:

  • روی تصویر مورد نظرتان در صفحه اصلی سایت (Home Page) کلیک کنید تا به صفحه توضیحات بیشتر منتقل شوید.
  • روی دکمه خرید … در پایین تصویر کلیک کنید تا به صفحه پیش فاکتور منتقل شوید .  . مراحل خواسته شده (دارای علامت ستاره *) در این بخش را تکمیل کنید .سپس روی دکمه خرید یا دانلود کلیک کنید تا به وبسایت درگاه پرداخت منتقل شوید .
  • پس از پرداخت مبلغ ، به سایت باز می گردید . در صفحه یک فاکتور جدولی شامل مشخصات خریدتان مشاهده می کنید . روی نام فایل (در جدول محصولات) که به صورت متن انگلیسی است ، کلیک کنید تا فایل دانلود شود . ( برای اطلاعات بیشتر به منوی پشتیبانی فنی / راهنمای دانلود ، در هدر سایت بروید)

چگونه می توانم از کیفیت فایلهای ارائه شده روی سایت اطمینان حاصل کنم ؟

فایلهایی به صورت رایگان بر روی سایت تعبیه شده است . برای دانلود آنها به صفحه اصلی سایت (Home Page) سایت بروید. روی یک از تصاویری که با علامت FREE مشخص شده اند کلیک کنید تا به صفحه دانلود منتقل شوید. موارد ستاره دار را تکمیل کنید و … سپس آن را دانلود کنید.
فایلها را در یکی از برنامه های وکتور مانند Adobe Acrobat  یا کورل دراو (Corel Draw) و یا ایلاستراتور (Illastrator)  باز کنید و کیفیت را مشاهده کنید .
فایلهای غیر رایگان و خریدنی نیز به همین کیفیت و حتی بالاتر هستند .  

کد های که در کنار نام فایل هستند مانند C21 و ... چه کاربردی دارند؟

فایلهایی که خریداری میکنید دارای کدهایی شامل حرف C به همراه یک عدد هستند مانند C21 و …. در پوشه زیپ که دانلود می کنید یک فایل تصویری شامل تصویر نقش و کد آن نیز تعبیه شده است .نام فایل نیز در رسید یا فاکتوری که به ایمیل شما ارسال می گردد نیز وجود دارد . این کدها برای یافتن راحت تر فایل در سایت می باشد .

اگر در هر شرایطی فایل خریداری شده شما بنابر هر دلیلی معیوب یا حذف شد ، این امکان برای شما فراهم شده که یک بار دیگرآن هم به صورت رایگان آن فایل را از سایت دانلود کنید به شرط آنکه با همان اکانتی که اولین بار خریداری کرده اید، اقدام به دانلود کنید .

در سایت شما به دنبال نقش کتیبه یا کاشی یا ... هستم . چگونه می توانم این نوع نقوش را پیدا کنم ؟

از دو طریق می توانید نقش مورد نظر خود را بیابید :
1- از زیر منوی ” فهرست نقوش” در هدر سایت به بخش مورد نظر خود بروید .( نقوش بر اساس نوع نقش ، تاریخ ، کارکرد و مکان آن نقش دسته بندی شده اند) روی بخش مورد نظر در این منو کلیک کنید تا همه نقوش این بخش ظاهر شوند . 
2- از قسمت ” جستجوی سایت ” . در این قسمت نوع نقش را تایپ کنید و کلید Enter را فشار دهید . بهتر است عبارت وارد شده بر اساس منوی فهرست باشد. مثلا نقوش دوره تیموری یا نقوش روی پارچه و …