راهنمای خرید

باعث افتخار است که مجموعه موتیف را برای خرید انتخاب کرده اید .خواهشمندیم جهت خرید آسان ، موارد زیر را مطالعه کنید .

امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام در پلن های اشتراکی  ویا مبلغ کیف پول در پنل کاربری ، به هیچ وجه وجود ندارد و تنها در صورت تائید معیوب بودن محصول توسط کارشناسان موتیف ، همان محصول برای خریدار ارسال خواهد شد.

در صورت بروز مشکل در خرید با شماره تماس ۰۹۱۷۶۷۵۳۶۷۰ تماس حاصل کنید یا در صورت عدم پاسخ از طریق واتساپ ( آیکن شناور پائین صفحه ) یا از ارسال طریق تیکت ، مورد را به پشتیبان آنلاین سایت اعلام نمائید تا در اسرع وقت مشکل را برطرف کنند.

درهنگام خرید یک محصول و در صورت داشتن سوال در مورد آن ، لطفا  سوال خودرا حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید. ضمنا دیدگاه های دیگر خریداران را نیز مطالعه کنید. شاید پاسخ خود را یافتید

در زمانی که محصولات به صورت کالا ( بسته های جعبه ای پستی ) را از سایت موتیف خریداری می کنید ، در بخش صورت حساب خرید حتما نام و نام خانوادگی تحویل گیرنده ، آدرس پستی و کدپستی محل تحویل را بصورت کاملا صحیح وارد نمائید. در غیر اینصورت پس از ارسال محصول، مسئولیتی بر دوش سایت موتیف نمی باشد و خریدار باید از طریق سامانه پیگیری مرسولات پستی اداره پست  ، پی گیر دریافت محصول خود باشد . سایت موتیف تنها شماره بارنامه را در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

سایت موتیف برای ارسال محصولات کالایی پستی با دو سازمان اداره پست ایران و باربری تیپاکس قرارداد همکاری دارد.

سایت موتیف دارای کد امنیتی ssl معتبر بوده و با درگاههای (زرین پال و پارس پال )مورد تائید بانک مرکزی ایران طرف قرارداد است. خرید های شما از طریق یکی از این دو درگاه صورت می گیرد و قابل پیگیری است . ( در هنگام خرید یکی از آن ها را به دلخواه انتخاب کنید) پس از پرداخت مبلغ ، از طریق همین درگاه ها ، به سایت پذیرنده منتقل خواهید شد . سپس می توانید فایل خریداری شده را دانلود کنید.

برای خرید پلن های اشتراک ویژه سایت ( طلایی ، نقره ای، برنزی و یا …) باید حتما در سایت عضو شوید ( از طریق دکمه ثبت نام در گوشه سمت چپ بالای سایت) و در آنجا با این پلن ها بیشتر آشنا شوید.

با خرید پلن های اشتراکی می توانید با یک بار پرداخت مبلغ ، محصولات بیشتری نسبت به خرید تکی از سایت دانلود کنید و این بنفع شماست .

پلن های اشتراکی مناسب خریداران همیشگی از سایت است.  

هدف موتیف از راه اندازی این سایت ، فراهم کردن بستر مناسب و با کیفیت برای ارتباط بین دو گروه تولید کنندگان و
مصرف کنندگان فایل های دیجیتالی است . در همین راستا و براساس نظر کابران و نیاز سنجی جامعه هدف و همگام با موارد مشابه در جهان،
سایت موتیف دو مورد کارآفرینی و تولید محصول دسته اول را در دستور کار خود قرارداده است.
محصولات سایت موتیف را تحت هیچ شرایطی در دیگر سایتهای ایرانی و خارجی ،مشاهده نخواهید کرد .
مـهـران رودکــی
مدیـر سـایت

با ما در ارتباط باشید

  • نقطه نظرها، انتقادها و یا پیشنهادتان برای بهبود بهتر خدمات این سایت را با ما در میان بگذارید. 
  • این امر باعث دلگرمی ما برای ادامه و  ارائه خدمات بهتر به شما خواهد شد. 
کمک نیاز دارید؟