شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

موتیف را بیشتر بشناسیم

  • موتیف به معنای نقش مایه و نام  یک فروشگاه آنلاین ۲۴ ساعته برای فروش و دانلود محصولات دیجیتال (Digital Goods) در زمینه تخصصی طراحی وب و هنر گرافیک است .
  • شما می توانید فایل های تصاویر وکتور نقوش و اسلیمی،فونت فارسی، فیلم های آموزشی، آیکن ، فایل لایه باز و موکاپ را به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز خرید و یا رایگان دانلود کنید .
  • موتیف ، بنیاد کار خود را بر اساس تولید محصولات اورجینال و کاملا ایرانی ، قرار داده است .
  • موتیف با فراهم آوردن زیر ساخت های مهم در زمینه نشر دیجیتال، شما را به دنیای حرفه ای ها دعوت می کند.
  • با موتیف حرفه ای تر کار کنید .

شروع بکار موتیف

موتیف با دو هدف کارآفرینی و تهیه بازار بزرگ تصاویر ایرانی آغاز بکار کرد.

مهران رودکی پایه گذار موتیف شروع فعالیت اینترنتی خود را با راه اندازی یک وبلاگ گرافیکی با نام مجله گرافیک در سال ۱۳۸۸ آغاز کرد . در طی سالهای تدریس در دانشگاه، عدم شناخت دانشجویان و طراحان را از یکی از بزرگترین منابع تصویری جهان یعنی تصاویر تاریخی ایران متوجه شد.

او  همت خود را در مطالعه و شناخت هر چه بهتر تصاویر تاریخی ایران گماشت و هدف دوران دانشجویی خود را در تهیه بانک منابع تصویری ایران جامه عمل پوشاند . از سال ۱۳۹۰ ابتدا به سراغ یکی از بهترین منابع تصویری ایران یعنی نقشمایه های سنتی ایران رفت و به مستند سازی از طریق عکاسی و بازسازی کامپیوتری آنها پرداخت وآنها را به دانشجویان خود نیز آموزش داد. 

در سال ۱۳۹۴ و درجهت آشنایی بخش های تولیدی و صنعتی کشور با این منبع غنی،وبسایت موتیف را به شکل وبسایت آموزشی فروشگاهی راه اندازی  کرد و با هدف کارآفرینی از سراسر کشور عزیز ایران به صورت مجازی ،دیگران رابا خود همراه کرد  . 

تیم پشتیبانی و کارشناسان موتیف

شما هم می توانید در موتیف استخدام شوید. شرط آن داشتن یک لبخند واقعی است.

شما ؟

به جمع ما بپیوندید

ملیحه غلامزاده

کارشناس بخش نقوش
کارشناس ارشد فرش-طراح نقش

شما؟

به جمع ما بپیوندید​

نظر کاربران سایت

شما هم نظر و یا پیشنهادتان را برای ما ارسال کنید .

ویژگی های موتیف

شبکه های اجتماعی

موتیف ، همواره جهت بالا بردن سطح کیفی و کمی کار خود، نظر کاربران راکه از طریق شبکه های اجتماعی اش دریافت می کند، محترم شمرده و به آنها عمل می کند.

پیشرفت

مسلما هر کس در ابتدا با یک ایده آغاز می کند . اما فرد موفق کسی است که ایده هایش را جامه عمل بپوشاند. امروز موتیف ، ایده دیروز تیم موتیف است.

کار مثبت

بنیان کار در موتیف بر پایه کار تیمی به همراه آموزش و نوسازی علمی استوار شده است. تلاش هر کس در تیم برای ارتقاء تیم یعنی ارتقاء شخصی.

استراتژی

موتیف در نظر دارد با تکیه بر جلب اعتماد مشتریان ، در سالهای آینده نه چندان دور ، با افزودن امکانات متناسب با نیاز روز کاربران، خود را بعنوان اولین مرجع در تامین نیازمندیهای گرافیک ایران مطرح کند.

ویژگیهای سایت

سایت موتیف بر پایه وردپرس استوار است . وردپرس بزرگترین خدمات دهنده طراحی سایت در جهان است بطوریکه هزاران برنامه نویس در سراسر جهان همواره در حال اضافه نمودن جدیدترین ها به این سرویس هستند.

اطلاع رسانی

دنیا همه روزه در حال تغییر است و نوآوری ها ما را نیز از این قائده جدا نمی کند و موتیف نیز متناسب با نیازهای جامعه و پیشرفتهای دنیا ، خود را بروز می کند.هر روز و هر ساعت یک محصول جدید به سایت اضافه می شود.

مشتریان موتیف

این عزیزان موتیف را باور کردند

موتیف هرگز مشتری های خود را برای یک بار همکاری در نظر نمی گیرد بلکه یک تعامل بینابین برای همکاری طولانی مدت را در برنامه کاری خود دارد .

 

تیم پشتیبانی ... نقطه قوت موتیف

تیم پشتیبانی سایت موتیف متشکل از کارشناسان متخصص و حرفه ایُ بصورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته، حتی روزهای تعطیل پاسخگوی سوالات شماست . نقطه قوت سایت موتیف پاسخگویی به مشتریان خود است و آنها را جزیی از خانواده خود می داند.

در صورت داشتن سوال ،
تمایل به همکاری یا اطلاع از تازه های سایت،
فرم روبرو را تکمیل کنید.

موتیف را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از تازه ها و اخبار آن مطلع شوید . جهان از آن باخبران است