شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خریدیک آموزش بسازید و
بارها ازش کسب درآمد کنید

مدرس گرامی

 • خورسندیم از اینکه اینجائید.
 • شما می توانید در سایت فروشگاهی موتیف، ویدئوهای آموزشی تان را بفروش برسانید .
 • در زیر راهنمای همکاری با ما آمده است. کامل  و با حوصله مطالعه بفرمائید. 
 1. در ابتدا شما باید موضوع دوره آموزشی مورد نظر خود را با توجه به دسته های اصلی (طراحی گرافیک، تصویرسازی، انیمیشن، طراحی نقاشی، عکاسی، کارتون، کسب و کار، نرم افزار) انتخاب کرده و سپس آن را به همراه توضیحاتی در مورد رزومه کاری و تحصیلی خود و همچنین اطلاعات تماس، از طریق فرم ارسال درخواست تدریس برای ما ارسال نمایید.
 2. همکاران ما درخواست شما را با توجه به موضوع دوره ای که انتخاب کرده اید و همچنین اطلاعات ارسالی بررسی کرده و در صورت تایید با شما تماس خواهند گرفت.
 3. در مرحله بعد شما باید سرفصل های مورد نیاز را از موضوع انتخابی خود استخراج نمایید. در این مرحله باید توجه داشته باشید که سرفصل های استخراج شده توسط شما در مجموع بتوانند موضوع اصلی دوره را پوشش دهند و انتظار دانشجویان را برآورده کند.
 1. دوره آموزشی باید به صورت درس بندی تهیه شود.
 2. هر درس شامل ویدیوی مربوط به موضوع همان دوره خواهد بود. (توجه داشته باشید که هر ویدیو فقط به یک بحث خاص می پردازد)
 3.  هر دوره آموزشی نیاز به یک دمو و یا ویدیو کوتاه معرفی دارد، در این ویدیو تولید کننده محتوا به معرفی خود، سابقه و تخصص خود می پردازد، دوره آموزشی را معرفی می کند و همینطور اشاره ای به «مدرسه روزرنگ» به عنوان انتشار دهنده طرح می شود.
 4. فایل های مورد نیاز برای کمک به تولید محتوای استاندارد در اختیار شما قرار خواهد گرفت، حتما باید از این فایل ها استفاده شود.
 5. تعیین قیمت فروش بر عهده خود تولید کننده محتوا می باشد ولی کارشناسان «مدرسه روزرنگ» نیز به شما مشاوره رایگان خوهند داد.
 6. حداقل رزولوشن تصویر باید HD یعنی ۱۲۸۰×۷۲۰ بوده و فرمت مناسب MP4 در نظر گرفته شود.
 • پس از تایید و شروع همکاری با «مدرسه روزرنگ» و استخراج درس ها، زمان آن فرا رسیده است که دوره خود را ضبط کنید. نگران نباشید قرار نیست برای ضبط دوره هزینه ای پرداخت کنید. فقط کافیست با استفاده از برنامه کمتازیا (Camtasia) و با توجه به استانداردهایی که درباره آن در بالا صحبت شد شروع کنید. (برای دریافت فایل نصبی برنامه کمتازیا و جهت یادگیری نحوه کار با این نرم افزار به به داشبورد مدرس و بخش راهنما مراجعه نمایید.
 • قبل از اینکه تمام دوره را ضبط کنید، ابتدا بخش معرفی دوره را ضبط و جهت بررسی کیفیت و استانداردها برای ما به نشانی upload@mutif.ir ارسال کنید. ما پس از بررسی از طریق ایمیل شما را مطلع خواهیم کرد. پس از ضبط دوره، فایل های مربوطه را بر روی یکی از سرویس های آپلود فایل (مانند mediafire) قرار دهید و لینک های آن را به همراه فرم تکمیل شده توضیحات دوره که در بخش فایل های مورد نیاز قرار دارد، برای ما ارسال نمایید.
 • پس از انتشار دوره بر روی سایت، دسترسی شما به داشبورد مدرس باز خواهد شد و از آن به بعد می توانید آمار بازدیدها و فروش دوره های خود را مشاهده نمایید.
 • مدرسین موظف هستند به سوالاتی که دانشجویان در مورد دوره مربوطه می پرسند پاسخ دهند تا به درک و یادگیری هرچه بیشتر دانشجو کمک شود.
 • نکته اول : پشتیبانی فقط برای دوره های خریداری شده الزامی است و در مورد دوره های رایگان مدرس در پاسخگویی یا عدم پاسخگویی به سوالات مختار می باشد.
 • نکته دوم : پشتیبانی فقط برای مسائل و سوالات مرتبط با دوره ضروری است. بنابراین اگر دانشجو سوالی خارج از مباحث مطرح شده در دوره بپرسد، مدرس در پاسخگویی یا عدم پاسخگویی به آن تیکت مختار می باشد.
 • نکته سوم : در صورتی که مشاهده شود مدرسی به تیکت های مرتبط با دوره خود پاسخ نمی دهد ابتدا با تذکر از سوی مدیریت سایت مواجه خواهد شد و اگر باز هم بی توجهی دیده شود مدرسه روزنگ نسبت به معلق کردن مدرس و دوره مربوطه اقدام خواهد کرد.